Automobilio priežiūra - autokosmetika

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Autokosmetika Antigelis dyzelinui Hi-Gear -47C (90ltr.) 200ml
Palengvina dyzelinio variklio užvedimą esant žemai temperatūrai, koncentracija 1:450 užtikrina variklio eksploataciją iki -47°C. Iš sistemos pašalina vandenį, apsaugo nuo korozijos. Talpa 200 ml..
Autokosmetika Antigelis dyzelinui Hi-Gear -47C 946ml
Ypatingasis antigelis mažina dyzelinių degalų stingimo temperatūrą iki -47° C* (kai antigelis su dyzeliniais degalais SANTYKIU 1:500). Efektyviai apsaugo purkštuvus ir aukšto slėgio degalų siurblį..
Autokosmetika Antigelis dyzelinui Hi-Gear -47C su SMT2 444ml
Antigelis leidžia žymiai lengviau paleisti dyzelinį variklį esant žemai temperatūrai. Efektyviai apsaugo ir tepa purkštuvus bei degalų siurblį, nes preparato sudėtyje yra specialusis tepalas ir SM..
Autokosmetika Atominis metalo kondicionierius XADO 1 stage maximum 225 ml
Ši priemonė skirta variklio remontui ir aktyviai jo apsaugai automobilio eksploatacijos metu. Novatoriškas trijų komponentų naujos kartos produktas, suderinantis dvifazio metalo kondicionieri..
Autokosmetika Aušinimo sistemos hermetikas WYNN'S 325ml
Aušinimo sistemos hermetikas 1x12x; 325ml SAVYBĖS: sustabdo aušinimo skysčio tekėjimą iš radiatoriaus ir nesandarios aušinimo sistemos; apsaugo sistemą nuo rūdžių, kalkinių nuosėdų susidarymo. NA..
Autokosmetika Aušinimo sistemos ploviklis WYNN'S 325ml
Aušinimo sistemos ploviklis. Wynn's RADIATOR FLUSH - tai koncentruotas valiklis automobilių aušinimo sistemoms. SAVYBĖS: efektyvus berūgštis radiatoriaus valiklis; dvejopas poveikis: 1. Šalina..
Autokosmetika Aušinimo sistemos sandarint. "STOP LEAK" milteliai blist
Aušinimo sistemos sandarintojas Stop Leak užsandarina automobilio aušinimo sistemos nedidelius pratekėjimus. Laisvai cirkuliuoja aušinimo sistemoje, nekenkia aliuminiui ir variui...
Autokosmetika DOT4 AD 1L
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį DOT4 AD 1L galite galite įsigyti geriausiomis kainomis. Pas mus plačiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir autodalių. ..
Autokosmetika Dyzelinės kuro sistemos valiklis WYNN'S Diesel system cleaner 325ml
Dyzelinės kuro sistemos valiklis Diesel system cleaner 1x24;325 SAVYBĖS: valiklis ištirpina susidariusias nuosėdas ant purkštukų, vožtuvų, degimo kameroje. Padengia apsauginiu sluoksniu., išauga..
Autokosmetika Dyzelinių purkštukų valiklis ir kondicionierius Hi-Gear su SMT2 325ml
Reguliarus purkštuvų valiklio naudojimas: 5–7% mažina dyzelinių degalų sąnaudas, 25–50% –  išmetamųjų dujų toksiškumą ir dūmų išskyrimą, 2–3 karto pratęsia brangių stūmoklio porų aukto slėgio..
Autokosmetika Dyzelino suodžių dalelių filtro valiklis WYNN'S 325ml
Dyzelino suodžių filtro valiklis - tai plačiam vartojimui skirtas dyzelino priedas, kuris sumažina išmetamų suodžių kiekį, valo ir atstato suodžių filtrą. SAVYBĖS: sumažina suodžių susidarymą dyze..
Autokosmetika Dyzelio priedas nuo kristalizacijos "Ice proof for diesel" 125ml
Dyzelio priedas nuo kristalizacijos Ice proof for diesel 125ml ..
Autokosmetika ERRECOM BLUET 0,25L
Aušinimo sistemos nuotėkio sandariklis BLUET 0,25L..
Autokosmetika ERRECOM SEALUP 0,05ml
Kondicionavimo sistemų jungčių hermetikas SEALUP 0,05ml..
Autokosmetika Gelis XADO benzininiams varikliams (blisteris)
Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam benzininio variklio remontui jo neišardant.Detalių trynimosi paviršiuose suformuoja metalokeramikos sluoksnį (variklio detalės atst..
Autokosmetika Gelis XADO pavarų dėžėms ir reduktoriams (blisteris)
Gelis revitalizantas skirtas pavarų, guolių ir kitų pavarų dėžių bei reduktorių mazgų atstatomajam remontui bei apsaugai nuo dilimo.Detalių trynimosi paviršiuose suformuoja metalokeramikos sluoksn..
Autokosmetika Greito veikimo purkštukų valiklis HI-Gear 325ml
Panaudojus vieną kartą, atnaujina net visiškai užterštų purkštuvų, kuriuos reikėtų pakeisti, veikimą. Užtikrina adatinio purkštuvo vožtuvo tepimą, neleidžia jam strigti, kelis kartus pratęsia purk..
Autokosmetika Hidro pakėliklių valiklis WYNN'S 325m
Hidro pakėliklių valiklis 325 ml. Wynn's hidro pakėliklių valiklis (HYDRAULIC VALVE LIFTER CONCENTRATE) - tai alyvoje tirpus priedas, skirtas atkurti veiksmingą hidraulinių pakėliklių darbą. S..
Autokosmetika Kondicionierius Hi-Gear cetano korektorius dyzelinui 325ml
Naudojant mažo cetaninio skaičiaus dyzelinius degalus, dyzelio cilindruose atsiranda vadinamasis „kietasis sudegimas“, pagal savo kenksmingo poveikio laipsnį analogiškas benzininių vidaus degimo ..
Autokosmetika Kuro priedas žieminis dyzelynui K2 Anti Gel DFA-39 1000ml
Antigelis sustabdo parafino nuosėdų susidarymą ir kuro filtro užsikimšimą iki -39*C temperatūros. Specialus priedų kompleksas. Valo purkštukus. Talpa 1000ml ..
Autokosmetika Odos priežiūros rinkinys CORALUX
CORALUX automobilių priežiūros rinkinys - idealus būdas išlaikyti automobilio odos grožį bei elastingumą. Pakuotėje esantis odos valiklis Soft Car cleaner veiksmingai pašalina nešvarumus, nekenkda..
Autokosmetika Odos valiklis bespalvis DAC 500ml
Suteikia odai minkštumo. Grąžina pirminę spalvą. Apsaugo nuo odos skilinėjimo. Apsaugo nuo UV spindulių. Apsaugo nuo skysčių ir dėmių. NAUDOJIMAS. Odos valiklio ir kondicionieriaus sudėtyje yra pu..
Autokosmetika Ploviklis aušinimo sistemos Hi-Gear7-min 444ml
Daugelis brangių automobilių taisymo darbų susiję su aušinimo sistemos gedimais, kurie skatina variklio perkaitimą. Pagrindinės gedimo priežastys yra: pablogėjęs šilumos atidavimas nuo paviršiaus ..
Autokosmetika Ploviklis Hi-Gear radiatoriaus 7-min 325ml
Gerai išvalo nuoviras, riebias nuosėdas, rūdis, aušinimo skysčio skaidymosi produktus iš aušinimo sistemos. Mažina variklio perkaitimo, patekus į „kamštį“, galimybę. Apsaugo siurblio riebokšlį nuo..
Autokosmetika Ploviklis stiklų vasarinis EGT -2C 4L
SARINIS STIKLŲ PLOVIKLIS -2°C Skirtas pilti į stiklo valytuvų bakelį. Neužšąla iki -2°C. Galima skiesti santykiu 1:3 (viena dalis ploviklio ir trys dalys vandens). Atskiestas netinkamas naudoti, ..
Autokosmetika Ploviklis stiklų žieminis EGT -15C 4L
Ploviklis stiklų žieminis EGT -15C 4L Paruoštas naudojimui. Puikiai valo stiklo nešvarumus. Apsaugo purkštukus nuo kalkėjimo. Tinka vėduok-liniams purkštukams. Skirtas pilti į stiklų ploviklio rezer..
Autokosmetika Ploviklis stiklų žieminis EGT -25C 4L
Ploviklis stiklų žieminis EGT -25C 4L Paruoštas naudojimui. Puikiai valo stiklo nešvarumus. Apsaugo purkštukus nuo kalkėjimo. Tinka vėduok-liniams purkštukams. Skirtas pilti į stiklų ploviklio rezer..
Autokosmetika Praplovėjas dyzelinės sistemos WYNN'S 1L (Profesionalus)
Dyzelinės sistemos praplovėjas. Tai valiklis, skirtas išvalyti nešvarumus ir nuodegas iš dyzelino įpurškimo sistemų. Jis turi būti naudojamas su „Wynn's“ RCP arba „FuelServe“ įranga. SAVYBĖS: išv..
Autokosmetika Preparatas variklio plovimui LIQUI MOLY "Oil Sludge Flush" 300ml
Priedas į variklinę alyvą, skirtas variklio išplovimui iš vidaus prieš keičiant alyvą. Užkerta kelią sutepimo trūkumui ir apsaugo variklį nuo pažeidimų. Tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams v..
Autokosmetika Priedas alyvai LIQUI MOLY Oil Additiv 200ml
Priedas į variklinę alyvą su MoS2 (molibdeno disulfidu). Mažina trintį, kuro ir tepalo sąnaudas, pagerina variklio tepimą.Talpa 200ml..
Autokosmetika Priedas automatinėms pavarų dėžėms LIQUI MOLY 5135 250ml
Šio priedo sudėtyje esantys priedai suteikia optimalią apsaugą vairo stipruntuvo ir transimisijos plastikinėms ir guminėms tarpinėms. Naudojant šį priedą pašalinamas arba neleidžiama atsirasti tra..
Autokosmetika Priedas Hi-Gear aušinimo sistemos ir radiatoriaus remontui 325ml
Patikimai šalina aušinimo skysčio varvėjimą iš radiatoriaus ir kitų aušinimo sistemos elementų. Neišgaruoja, išlaiko aukštą temperatūrą, lieka sistemoje ir neleidžia vėl atsirasti nuotekoms. Neken..
Autokosmetika Priedas Hi-Gear aušinimo sistemos ir radiatoriaus remontui 444ml
Skirtas intensyviai naudojamų automobilių (taksi, sunkvežimių, kurjerių, nuomojamų ir kitų tarnybinių transporto priemonių), automobilių su dideliais aušinimo sistemos gedimais arba didelės metinė..
Autokosmetika Priedas Hi-Gear automatinės pavarų dėžės stipriklis su SMT2 325ml
Neleidžia atsirasti deformacijai, išnykti riebokšlių ir gumos tarpiklių elastingumui. Mažina AutoPPD užesį, susidėvėjimą ir perkaitimą, gerina jo veikimo režimą. Neleidžia atsirasti diskų slydimui..
Autokosmetika Priedas Hi-Gear kompleksinis su SMT2, variklinei alyvai, dyzeliniui varikliui 444ml
Atitinka Amerikos, Europos, Rusijos, Japonijos ir Korėjos dyzelinių automobilių variklių techninius parametrus. Apsaugo besitrinančias detales nuo įdrėskimų ir susidėvėjimo, kai apkrovos yra didel..
Autokosmetika Priedas Hi-Gear užšalusio dyzelinio kuro atstatymui HG4114 946ml
Skubi pagalba dyzeliniam kurui. Specialiai pagamintas ledui ir parafino kristalams sustingusiame dyzeliniame kure tirpdyti. Degalams šąlant, dalis juose esančių parafino angliavandenilių kristaliz..
Autokosmetika Priedas į alyvą LIQUI MOLY CeraTec 300ml
Dėl sudėtyje esančių chemikalams ir aukštoms temperatūroms atsparių keramikos esančių junginių priedas sumažina trintį ir nusidėvėjimą. Apsaugo nuo metalo į metalą trinties ir prailgina variklio t..
Autokosmetika Priedas į variklinę alyvą hidrokompensatoriams LIQUI MOLY 300ml
Priedas skirtas užtikrinti optimalų hidrokompensatorių darbą. Išvalo vožtuvus ir alyvos pratekėjimo angas. Sumažina hidrokompensatorių skleidžiamą triukšmą. Tinka benzininiams ir dyzeliniams varik..
Autokosmetika Priedas į variklinę alyvą LIQUI MOLY Oil additive 125ml
MoS2 sukuria ant visų besitrinančių ir slystančių variklio paviršių efektyvią plėvelę, atsparią didelėms apkrovoms. Ji žymiai sumažina trintį ir užtikrina daug laisvesnę variklio eigą. Tai sumažin..
Autokosmetika Priedas mechninėms dėžėms WYNN'S 125ml
Wynn's H.P.L.S. yra pagrindinė priemonė mechaninėms pavarų dėžėms, kuri pagerina pavarų perjungimą, mažina pavarų dėžės triukšmą ir sustabdo alyvos nuotėkius. SAVYBĖS: Pagerina kovos su trintimi..
Autokosmetika Priedas mechninėms dėžėms WYNN'S 125ml
Wynn's H.P.L.S. yra pagrindinė priemonė mechaninėms pavarų dėžėms, kuri pagerina pavarų perjungimą, mažina pavarų dėžės triukšmą ir sustabdo alyvos nuotėkius. SAVYBĖS: Pagerina kovos su trintimi ..
Autokosmetika Priedas užšalusio dyzelinio kuro atstatymui Hi-Gear HG4117 444ml
Skubi pagalba dyzeliniam kurui. Specialiai pagamintas ledui ir parafino kristalams sustingusiame dyzeliniame kure tirpdyti. Talpa 444ml ..
Autokosmetika Priedas variklinės alyvos klampumo stabilizavimui LIQUI MOLY 300 ml
Priedas sumažina variklinės alyvos sunaudojimą, pagerina sandarumą tarp stūmoklių žiedų ir cilindrų sienelių, stabilizuoja ir koreguoja alyvos klampos sumažėjimą, užtikrina pastovų slėgį. Priedas ..
Autokosmetika Priemonė automatinei transmisijai WYNN'S 325ml
AUTOMATIC TRANSMISSION TREATMENT - Priemonė automatinei transmisijai. SAVYBĖS: užsandarina nuotėkius ir neleidžia jiems atsirasti; atnaujina gumines tarpines ir sandarinimo žiedus; valo ir apsa..
Autokosmetika Priemonė stabdanti alyvos varvėjimą Hi-Gear 355ml
Greitai ir efektyviai stabdo alyvos varvėjimą per riebokšlius ir tarpiklius. Lieka alyvoje ir toliau slopina jos varvėjimą. Neturi poveikio alyvos savybėms, nesukelia guminių sandarinimo įtaisų ..
Autokosmetika Revitalizantas XADO EX120 automatinėms pavarų dėžėms
specialus švirkštas 8ml (dėžutė) Revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo dilimo automatinėms pavarų perjungimo dėžėms. Dėka 20%* didesnės aktyviosios medžiagos koncentracijos ..
Autokosmetika Revitalizantas XADO EX120 dyzeliniams varikliams
Specialus švirkštas 8ml (dėžutė) Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam dyzelinio variklio remontui jo neišardant. Tinka modifikuotiems ir su turbina varikliams. Dėka 20%..
Autokosmetika Revitalizantas XADO EX120 pavarų dėžėms ir reduktoriams
Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam pavarų dėžės, guolių bei reduktorių remontui jų neišardant. Dėka 20%* didesnės aktyviosios medžiagos koncentracijos yra užtikrinama..
Autokosmetika Revitalizantas XADO EX120 vairo stiprintuvui
Specialus švirkštas 8ml (dėžutė)..
Autokosmetika Revitalizantas XADO EX120 vairo stiprintuvui blisteris 9g.
Gelis revitalizantas skirtas hidraulinio vairo stiprintuvo apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam remontui jo neišardant. Gelis revitalizantas ant besitrinančių detalių paviršių suformuoja naują meta..
Autokosmetika Salono valiklis su purkštuku DAC 500ml
Salono valiklis specialiai sukurtas stipriai užterštiems automobilių salonams valyti.Tinka tekstilei, kilimams, odai, plastikui, gumai valyti.Dėl savo specialios formulės valiklis puikiai nuvalo t..
Autokosmetika Sandariklis Hi-Gear metalo keraminis 325ml
Patikimai šalina aušinimo skysčio varvėjimą per bloko galvutės tarpiklį. Trūkusias aliuminines ir ketaus variklio galvutes ir blokus remontuoja suvirinimo stiprumu. Visam laikui panaikina stiprų v..
Autokosmetika Sandariklis Hi-Gear metalo keraminis Radiator & Block Seal 444ml
Patikimai šalina aušinimo skysčio varvėjimą per bloko galvutės tarpiklį. Trūkusias aliuminines ir ketaus variklio galvutes ir blokus remontuoja suvirinimo stiprumu. Visam laikui panaikina stiprų v..
Autokosmetika Sandariklis tepalo sistemos ATOMEX Stop Leak Engine 250ml
Atstato tarpinių elastingumą ir sandarumą. Nereikalauja brangaus remonto. Tinka su visų rūšių alyvom. Dyzelininiams ir benzininiams varikliams. Pilti priedą į variklį, sušildyta iki darbinės tempe..
Autokosmetika Sandariklis tepalo sistemos WYNN'S Engine stop leak 325ml
Sandariklis WYNN'S tepalo sistemos 325ml SAVYBĖS: apsaugo ir sustabdo variklio alyvos nutekėjimą jo neišmontavus. Atstato gumos ir neopreno alyvos tarpiklių žiedų bei O-žiedų elastingumą. Neturi p..
Autokosmetika Sintetinis antros kartos metalo kondicionierius SMT 1000ml
Skirtas trinties ir susidėvėjimo intensyvumui mažinti, taip pat išvengti įbrėžimų sąsajose ir mechanizmuose, kurių bent vienoje iš besiliečiančiųjų detalių yra geležies. Didina galią, variklio d..
Autokosmetika Sintetinis antros kartos metalo kondicionierius SMT 125ml
Skirtas trinties ir susidėvėjimo intensyvumui mažinti, taip pat išvengti įbrėžimų sąsajose ir mechanizmuose, kurių bent vienoje iš besiliečiančiųjų detalių yra geležies. Didina galią, variklio d..
Autokosmetika Sintetinis antros kartos metalo kondicionierius SMT 250ml
SMT2514S /Skirtas trinties ir susidėvėjimo intensyvumui mažinti, taip pat išvengti įbrėžimų sąsajose ir mechanizmuose, kurių bent vienoje iš besiliečiančiųjų detalių yra geležies. Didina galią, va..
Autokosmetika Stabdžių skystis DOT4 1L SWAG
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį Stabdžių skystis DOT4 1L SWAG galite nusipirkti patraukliausiomis kainomis. Pas mus plačiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir autodetalių. ..
Autokosmetika Stabdžių skystis DOT4 1L TRW
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį Stabdžių skystis DOT4 1L TRW galite galite įsigyti patraukliausiomis kainomis. Pas mus plačiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir autodalių. ..
Autokosmetika Stabdžių skystis DOT4 250ML SWAG
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį Stabdžių skystis DOT4 250ML SWAG galite pirkti patraukliausiomis kainomis. Pas mus didžiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir autodetalių. ..
Autokosmetika Stabdžių skystis DOT4 250ml TRW
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį Stabdžių skystis DOT4 250ml TRW galite galite įsigyti geriausiomis kainomis. Pas mus didžiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir autodalių. ..
Autokosmetika Stabdžių skystis DOT4 500ml TRW
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį Stabdžių skystis DOT4 500ml TRW galite įsigyti žemiausiomis kainomis. Pas mus plačiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir autodalių. ..
Autokosmetika Stabdžių skystis DOT5.0 SILICONE Eurol 1l
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį Stabdžių skystis DOT5.0 SILICONE Eurol 1l galite įsigyti geriausiomis kainomis. Pas mus didžiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir atsarginių ..
Autokosmetika Stabdžių skystis DOT5.1 Eurol 1l
Reikiadaliu.lt parduotuvėje stabdžių skystį Stabdžių skystis DOT5.1 Eurol 1l galite įsigyti geriausiomis kainomis. Pas mus didžiausias ne tik stabdžių skysčio pasirinkimas, bet ir atsarginių auto dali..
Autokosmetika Stiklų ploviklis DAC -20C su glicerinu 4L
Apsaugo nuo kalkėjimo; Tinka vėduokliniams purkštukams; Puikiai valo kelio nešvarumus; Šalina vabzdžių liekanas; Minkština valytuvų gumeles; Gaivaus kvapo stiklų ploviklis yra skirtas automobilių st..
Autokosmetika Stiklų ploviklis SONAX žieminis -20 5L
Skystis apsaugantis nuo užšalimo langų apiplovimo sistemą. Sudėtyje esančios aktyviosios medžiagos puikiai nuplauna purvą, druskas ir kitas apnašas. Nepažeidžia dažytų, chromuotų, polimerinių ir gum..
Autokosmetika Tepalo priedas K2 DOKTOR CARSPEC 428 ml
Tepalo priedas DOKTOR CARSPEC. Talpa 428ml Tepalo priedas K2 Doktor Car Spec mažina variklio sudedamųjų dalių trintį bei devėjimasi. Pagerina automobilio variklio darbą, sumažina dūmingumą ir te..
Rodoma nuo 1 iki 100 iš 126 (2 puslapių)