Aušinimo sistemos priedai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Aušinimo sistemos hermetikas WYNN'S 325ml
Aušinimo sistemos hermetikas 1x12x; 325ml SAVYBĖS: sustabdo aušinimo skysčio tekėjimą iš radiatoriaus ir nesandarios aušinimo sistemos; ..
Aušinimo sistemos ploviklis WYNN'S 325ml
Aušinimo sistemos ploviklis. Wynn's RADIATOR FLUSH - tai koncentruotas valiklis automobilių aušinimo sistemoms. SAVYBĖS: efektyvus ber..
Aušinimo sistemos sandarint. "STOP LEAK" milteliai blist
Aušinimo sistemos sandarintojas Stop Leak užsandarina automobilio aušinimo sistemos nedidelius pratekėjimus. Laisvai cirkuliuoja aušinim..
Ploviklis aušinimo sistemos Hi-Gear7-min 444ml
Daugelis brangių automobilių taisymo darbų susiję su aušinimo sistemos gedimais, kurie skatina variklio perkaitimą. Pagrindinės gedimo p..
Ploviklis Hi-Gear radiatoriaus 7-min 325ml
Gerai išvalo nuoviras, riebias nuosėdas, rūdis, aušinimo skysčio skaidymosi produktus iš aušinimo sistemos. Mažina variklio perkaitimo, ..
Priedas Hi-Gear aušinimo sistemos ir radiatoriaus remontui 325ml
Patikimai šalina aušinimo skysčio varvėjimą iš radiatoriaus ir kitų aušinimo sistemos elementų. Neišgaruoja, išlaiko aukštą temperatūrą, ..
Priedas Hi-Gear aušinimo sistemos ir radiatoriaus remontui 444ml
Skirtas intensyviai naudojamų automobilių (taksi, sunkvežimių, kurjerių, nuomojamų ir kitų tarnybinių transporto priemonių), automobilių s..
Sandariklis Hi-Gear metalo keraminis 325ml
Patikimai šalina aušinimo skysčio varvėjimą per bloko galvutės tarpiklį. Trūkusias aliuminines ir ketaus variklio galvutes ir blokus remon..
Sandariklis Hi-Gear metalo keraminis Radiator & Block Seal 444ml
Patikimai šalina aušinimo skysčio varvėjimą per bloko galvutės tarpiklį. Trūkusias aliuminines ir ketaus variklio galvutes ir blokus remon..
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)