Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Gelis XADO pavarų dėžėms ir reduktoriams (blisteris)
Gelis revitalizantas skirtas pavarų, guolių ir kitų pavarų dėžių bei reduktorių mazgų atstatomajam remontui bei apsaugai nuo dilimo.Detali..
Priedas automatinėms pavarų dėžėms LIQUI MOLY 5135 250ml
Šio priedo sudėtyje esantys priedai suteikia optimalią apsaugą vairo stipruntuvo ir transimisijos plastikinėms ir guminėms tarpinėms. Na..
Priedas Hi-Gear automatinės pavarų dėžės stipriklis su SMT2 325ml
Neleidžia atsirasti deformacijai, išnykti riebokšlių ir gumos tarpiklių elastingumui. Mažina AutoPPD užesį, susidėvėjimą ir perkaitimą, ge..
Priedas mechninėms dėžėms WYNN'S 125ml
Wynn's H.P.L.S. yra pagrindinė priemonė mechaninėms pavarų dėžėms, kuri pagerina pavarų perjungimą, mažina pavarų dėžės triukšmą ir susta..
Priedas mechninėms dėžėms WYNN'S 125ml
Wynn's H.P.L.S. yra pagrindinė priemonė mechaninėms pavarų dėžėms, kuri pagerina pavarų perjungimą, mažina pavarų dėžės triukšmą ir susta..
Priemonė automatinei transmisijai WYNN'S 325ml
AUTOMATIC TRANSMISSION TREATMENT - Priemonė automatinei transmisijai. SAVYBĖS: užsandarina nuotėkius ir neleidžia jiems atsirasti; atna..
Revitalizantas XADO EX120 automatinėms pavarų dėžėms
specialus švirkštas 8ml (dėžutė) Revitalizantas skirtas atstatomajam remontui ir apsaugai nuo dilimo automatinėms pavarų perjungimo dėžėms..
Revitalizantas XADO EX120 pavarų dėžėms ir reduktoriams
Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam pavarų dėžės, guolių bei reduktorių remontui jų neišardant. Dėka 20%* did..
Revitalizantas XADO EX120 vairo stiprintuvui
Specialus švirkštas 8ml (dėžutė)..
Revitalizantas XADO EX120 vairo stiprintuvui blisteris 9g.
Gelis revitalizantas skirtas hidraulinio vairo stiprintuvo apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam remontui jo neišardant. Gelis revitalizanta..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)