Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Atominis metalo kondicionierius XADO 1 stage maximum 225 ml
Ši priemonė skirta variklio remontui ir aktyviai jo apsaugai automobilio eksploatacijos metu. Novatoriškas trijų komponentų naujos ka..
Gelis XADO benzininiams varikliams (blisteris)
Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam benzininio variklio remontui jo neišardant.Detalių trynimosi paviršiuose ..
Hidro pakėliklių valiklis WYNN'S 325m
Hidro pakėliklių valiklis 325 ml. Wynn's hidro pakėliklių valiklis (HYDRAULIC VALVE LIFTER CONCENTRATE) - tai alyvoje tirpus priedas, ..
Preparatas variklio plovimui LIQUI MOLY "Oil Sludge Flush" 300ml
Priedas į variklinę alyvą, skirtas variklio išplovimui iš vidaus prieš keičiant alyvą. Užkerta kelią sutepimo trūkumui ir apsaugo variklį ..
Priedas alyvai LIQUI MOLY Oil Additiv 200ml
Priedas į variklinę alyvą su MoS2 (molibdeno disulfidu). Mažina trintį, kuro ir tepalo sąnaudas, pagerina variklio tepimą.Talpa 200ml..
Priedas Hi-Gear kompleksinis su SMT2, variklinei alyvai, dyzeliniui varikliui 444ml
Atitinka Amerikos, Europos, Rusijos, Japonijos ir Korėjos dyzelinių automobilių variklių techninius parametrus. Apsaugo besitrinančias d..
Priedas į alyvą LIQUI MOLY CeraTec 300ml
Dėl sudėtyje esančių chemikalams ir aukštoms temperatūroms atsparių keramikos esančių junginių priedas sumažina trintį ir nusidėvėjimą. ..
Priedas į variklinę alyvą hidrokompensatoriams LIQUI MOLY 300ml
Priedas skirtas užtikrinti optimalų hidrokompensatorių darbą. Išvalo vožtuvus ir alyvos pratekėjimo angas. Sumažina hidrokompensatorių s..
Priedas į variklinę alyvą LIQUI MOLY Oil additive 125ml
MoS2 sukuria ant visų besitrinančių ir slystančių variklio paviršių efektyvią plėvelę, atsparią didelėms apkrovoms. Ji žymiai sumažina t..
Priedas variklinės alyvos klampumo stabilizavimui LIQUI MOLY 300 ml
Priedas sumažina variklinės alyvos sunaudojimą, pagerina sandarumą tarp stūmoklių žiedų ir cilindrų sienelių, stabilizuoja ir koreguoja al..
Priemonė stabdanti alyvos varvėjimą Hi-Gear 355ml
Greitai ir efektyviai stabdo alyvos varvėjimą per riebokšlius ir tarpiklius. Lieka alyvoje ir toliau slopina jos varvėjimą. Neturi povei..
Revitalizantas XADO EX120 dyzeliniams varikliams
Specialus švirkštas 8ml (dėžutė) Gelis revitalizantas skirtas apsaugai nuo dilimo ir atstatomajam dyzelinio variklio remontui jo neišardan..
Sandariklis tepalo sistemos ATOMEX Stop Leak Engine 250ml
Atstato tarpinių elastingumą ir sandarumą. Nereikalauja brangaus remonto. Tinka su visų rūšių alyvom. Dyzelininiams ir benzininiams vari..
Sandariklis tepalo sistemos WYNN'S Engine stop leak 325ml
Sandariklis WYNN'S tepalo sistemos 325ml SAVYBĖS: apsaugo ir sustabdo variklio alyvos nutekėjimą jo neišmontavus. Atstato gumos ir neopren..
Sintetinis antros kartos metalo kondicionierius SMT 1000ml
Skirtas trinties ir susidėvėjimo intensyvumui mažinti, taip pat išvengti įbrėžimų sąsajose ir mechanizmuose, kurių bent vienoje iš besil..
Sintetinis antros kartos metalo kondicionierius SMT 125ml
Skirtas trinties ir susidėvėjimo intensyvumui mažinti, taip pat išvengti įbrėžimų sąsajose ir mechanizmuose, kurių bent vienoje iš besil..
Sintetinis antros kartos metalo kondicionierius SMT 250ml
SMT2514S /Skirtas trinties ir susidėvėjimo intensyvumui mažinti, taip pat išvengti įbrėžimų sąsajose ir mechanizmuose, kurių bent vienoje ..
Tepalo priedas K2 DOKTOR CARSPEC 428 ml
Tepalo priedas DOKTOR CARSPEC. Talpa 428ml Tepalo priedas K2 Doktor Car Spec mažina variklio sudedamųjų dalių trintį bei devėjimasi. Pag..
Tepalo priedas WYNNS "Super Charge" 300ml
Wynn’s “Super Charge” tepalo priedas yra produktas, kuris sustabdo alyvos sąnaudų perteklių. SAVYBĖS: Palaiko alyvos spaudimą esant au..
Tepimo sistemos sandarintojas LIQUI MOLY Öl-Verlust stop 300ml
Regeneruoja variklio tarpines ir riebokšlius. Apsaugo nuo mėlynų išmetamųjų dujų dūmų susidarymo ir sumažina variklio keliamą triukšmą. ..
Valiklis tepalo sistemos ATOMEX Total Flush 250ml
Variklio tepalinės sistemos valiklis, efektyviai pašalinantis koksą nuo stumoklių žiedų. Su revitalizantu. Išvalo variklio tepalinę sistem..
Variklio ploviklis WYNN'S koncentratas 425ml
Wynn's ENGINE FLUSH - tai stiprus ploviklių koncentratas, skirtas išplauti visą tepimo sistemą prieš alyvos keitimą. SAVYBĖS: iš vida..
Variklio praplovėjas LIQUI MOLY PLUS 300ml
Labai veiksmingas ploviklių ir priedų derinys ištirpina dumblą ir lako sudarytojus. Visos tirpios ir netirpios alyvos liekanos sulaikomos ..
Rodoma nuo 1 iki 26 iš 26 (1 puslapių)