Užsakymams nuo 99 € taikomas NEMOKAMAS PRISTATYMAS !

Atsiemimas LP Express

Pristatymas į LP Express paštomatus

Savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalo. Prekių užsakymo metu reikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą. Siuntų atsiėmimas, naudojantis LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalais, yra itin greitas ir patogus. LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

  • Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
  • Siuntas atsiimsite greičiau nei per minutę, terminale suvedęs SMS žinute ir (ar) el. paštu gautus du PIN kodus.
  • LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, todėl siuntas galėsite atsiimti patogiausiu metu.
  • Plačiausiame ir tankiausiame LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 4 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra LP EXPRESS siuntų terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus sms žinute. Siuntą atsiimsite terminale suvedę SMS žinute gautus du PIN kodus. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto siuntų terminalo. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš siuntų terminalo. Pasibaigus 4 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į "Reikiadaliu.lt". Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.