It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Pastebėjote klaidą?
Pastebėjote klaidą?

UŽSAKYMAMS NUO 99 EURŲ TAIKOMAS NEMOKAMAS PRISTATYMAS!

I-V 10-18 val. VI 10-13 val.
Pinigų grąžinimas 14 d. pinigų grąžinimo garantija
Select brand ▼
Select model ▼
 • Naujienos

  Nesusipratimai autoservisuose

  Nesusipratimai autoservisuose: neleiskite, jog dėl nežinojimo patirtumėte spaudimą ir prarastumėte laisvė rinktis!

  Internetinė prekyba apima įvairias sritis, ne išimtis ir automobilių dalių pardavimas. Faktu, jog klientai, įvertindami šios galimybės privalumus, noriai naudojasi paslauga, nepatenkinti dalis autoservisų darbuotojų. Nesąžiningi, iš klientų nežinojimo pasipelnyti bandantys autoservisų atstovai teigia, neva pačių turimos autodalys, gedimo atveju, atima garantijos suteikimo galimybę. Norėdami paneigti tokius teiginius ir apsaugoti savo klientus nuo savotiško šantažo, sklindančio iš kai kurių meistrų lūpų, skubame supažindinti su abiejų pusių pareigomis bei teisėmis, taip pat apžvelgiame internetinės prekybos autodalimis privalumus.
  Automobilio modelio išsaugojimas
  Nuo šiol prisijungia klientai galės išsaugoti savo automobilio modelius mūsų kataloge. Tai taupys Jums laiką nes nebereikės kas kartą per naują ieškoti savo automobilio modelio.1. Prisijungus prie savo paskyros Jums reikia eiti į mūsų autodalių katalogą ir surasti savo automobilio modelį:1.1. Pirmiausia pasirenkam markę:1.2. Tada pasirenkam modelį:1.3. Tuomet variklio tipą:1.4. Tada spaudžiam "išsaugoti automobilį".1.5. Ir tuomet paspaude ant "mano automobiliai" matysite savo išsaugotus automobilius.2. Nuo šiol prisijungia prie savo paskyros ir nuėję į mūsų autodalių katalogą galėsite iš karto..
  0 komentarų - skaityti komentarus
  Pakeisk dviejų masių smagratį kartą ir visiems laikams!
  Kodėl verta rinktis "Valeo"?Didžiausias pasirinkimas antrinėje rinkoje.Ypač didelis patikimumas, atitinkantis aukščiausius OE standartus.Padidintas ilgaamžiškumas, kurį lemia mažas smagračio dėvėjimasis ir geresnis asparumas šilumai.Patogus sprendimas, puikiai gesinantis triukšmą ir vibracijas, padidinantis važiavimo malonumą.Mažesnės investicijos, keičiant dviejų smagračiu.Lengvai tvirtinamas, montavimas ir montavimo laikas toks pats, kaip dviejų masių smagračio ir susijusio komplekto.Griežtai testuojamas, siekiant užtikrinti atitikimą transporto priemonių gamintojų standartams.Pagaminta "Val..
  0 komentarų - skaityti komentarus
  MANN-FILTER FreciousPlus - salono filtras nuo alergenų, pelėsio ir smulkių dulkių
  Dusulys, Kosulys, ŠnirpštimasIš ventiliacijos tiekiamas blogas orasKeleiviams gali pasireikšti alerginė reakcija, astmos priepuolis ir galvos skausmas, jei salono filtras blogai išvalo orą arba jo kokybė prasta.Salono filtrai užtikrina, kad vairuotojas ir keleiviai transporto priemonėje įkvėptų kuo mažiau užteršto oro iš išorės. O, atsižvelgiant į buvimo vietą, užteršto  oro yra visur. Ore, plūstančiame į transporto priemonę važiuojant (iki 540000  litrų per valandą), yra 5 kartus daugiau išmetamųjų dujų, kenksmingų medžiagų  ir alergijos sukėlėjų nei kelio pakraš..
  0 komentarų - skaityti komentarus
  Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)