90% siuntų pristatome jau sekančią dieną!

Pristatymo būdai:


 1. Pristatymas į LP Express paštomatus. Daugiau informacijos
  Kaina 2.99 eur.

 2. Pristatymas į Omniva paštomatus. Daugiau informacijos
  Kaina 2.99 eur.
 3. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu. Daugiau informacijos
  Kaina 3.99 eur.
 4. Atsiėmimas mūsų prekių atsiėmimo skyriuje Vilniuje, Naugarduko g. 95. Daugiau informacijos
  Nemokamai.
 5. Pristatymas į Norvegiją ir Švediją. Daugiau informacijos

Pristatymo politika – dėsime visas pastangas pristatyti prekes kaip tik yra įmanoma greičiau gavus užsakymo apmokėjimą, prekės išsiunčiamos pirkėjo pasirinkta siuntų tarnyba ir pristatomos per atitinkamą laiko trukmę, tačiau mes neatsakome už bet kokius patirtus nuostolius, pasekmes arba padarytą žalą Jums dėl vėlavimo. Tokiu atveju, mes galime Jus informuoti apie vėlavimą ir vėlavimo priežastį.
Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.
Krovos darbai yra apmokestinami, jų kaina turi būti derinama tiesiogiai su prekes pristatančia įmone.


Pristatymo terminas

Jei Jūsų užsakyta prekė yra mūsų sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas, pristatymas naudojantis kurjerių paslaugomis gali užtrukti iki 5 dienų. Pristatymo termino pradžia laikoma ta diena, kada gautas patvirtinimas apie užsakymo apmokėjimą.


Pristatymas ir jo patvirtinimas

Kurjeriai prekes pristato darbo valandomis (šeštadieniais , sekmadieniais ir švenčių dienomis užsakytos prekės neatkraunamos ir nepristatomos) konkretaus pristatymo laiko pasirinkti nėra galimybės. Siuntų tarnybai perduodamas kontaktinis pirkėjo telefonas, kad būtų galima susisiekti su pirkėju, jei iškiltų problemų dėl pristatymo. Pirkėjas atsako už tai, kad pristatymo metu nurodytu adresu būtų asmuo, įgaliotas priimti siuntą.
Pirkėjui nepriėmus siuntos (pristatymo metu ir pakartotinio bandymo pristatyti metu nebuvus pristatymo vietoje arba atsisakius priimti siuntą) ir siuntų tarnybai ją grąžinus pardavėjui, už pakartotinį tos pačios siuntos išsiuntimą taikomas papildomas mokestis.
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta yra pristatyta ir pretenzijų nėra.